Ilustracja dla C1206T106K8RCL7136 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206T106K8RCL7136
Numer produktu DigiKey
399-C1206T106K8RCL7136TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206T106K8RCL7136
Opis
10.0UF 10.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
COTS
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)