Ilustracja dla C1206T104K1RCL38847013 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206T104K1RCL38847013
Numer produktu DigiKey
399-C1206T104K1RCL38847013TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206T104K1RCL38847013
Opis
.100UF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
COTS
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)