C1206S472K5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-20291-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206S472K5RACAUTO
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206S472K5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)