C1206S104J5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206S104J5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206S104J5RACAUTO
Opis
SMD AUTO X7R FE, CERAMIC, 0.1 UF
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206S104J5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)