C1206J333K5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-20265-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-20265-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-20265-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206J333K5RACAUTO
Opis
CAP CER 0.033UF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206J333K5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)