C1206H473J5GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206H473J5GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206H473J5GACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206H473J5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206H473J5GACTU
Opis
CAP CER 0.047UF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206H473J5GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,047" (1,20mm)