C1206H101J1GACT1K0
Numer produktu DigiKey
399-16028-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16028-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16028-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206H101J1GACT1K0
Opis
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206H101J1GACT1K0 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)