C1206F225K3RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206F225K3RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206F225K3RACAUTO
Opis
CAP CER 1206 FO
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206F225K3RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)