C1206F105M5RACAUTO7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206F105M5RACAUTO7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206F105M5RACAUTO7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206F105M5RACAUTO7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206F105M5RACAUTO7210
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206F105M5RACAUTO7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)