C1206F105M5RACAUTO7210 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1206F105M5RACAUTO7210 |
Opis | CAP CER 1UF 50V X7R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1206F105M5RACAUTO7210 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Tryb otwarty |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,071" (1,80mm) |