C1206F105K4RAC31247665
Numer produktu DigiKey
399-C1206F105K4RAC31247665TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206F105K4RAC31247665
Opis
1.00UF 16.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Tryb otwarty
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)