C1206C825K4RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C825K4RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C825K4RACAUTO
Opis
CAP CER 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C825K4RACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)