C1206C683F5GECAUTO7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C683F5GECAUTO7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C683F5GECAUTO7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C683F5GECAUTO7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C683F5GECAUTO7210
Opis
CAP CER 1206 68NF 50V C0G 1%
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C683F5GECAUTO7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)