C1206C680G1GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C680G1GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C680G1GACTU
Opis
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C680G1GACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)