C1206C565M9RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C565M9RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C565M9RAC7210
Opis
CAP CER 5.6UF 6.3V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5.6 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C565M9RAC7210 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)