C1206C562K1RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C562K1RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C562K1RACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C562K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C562K1RACTU
Opis
CAP CER 5600PF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5600 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C562K1RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)