C1206C561F5GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C561F5GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C561F5GACAUTO
Opis
CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C561F5GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)