C1206C512K1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206C512K1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C512K1HACAUTO
Opis
CAP CER 1206 5.1NF 100V ULTRA ST
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5100 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C512K1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)