C1206C475M3RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 37 474
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 16 720
Arkusz danych
KYOCERA AVX
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
4.7 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C475M3RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C475M3RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C475M3RALTU
Opis
CAP CER 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C475M3RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)