C1206C475K4PAC7210
Numer produktu DigiKey
399-7358-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-7358-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-7358-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C475K4PAC7210
Opis
CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C475K4PAC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)