C1206C475K3PACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C475K3PACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C475K3PACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C475K3PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C475K3PACTU
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C475K3PACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)