C1206C474J1RECTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C474J1RECTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C474J1RECTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C474J1RECTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C474J1RECTU
Opis
CAP CER 1206 470NF 100V X7R 5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C474J1RECTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)