C1206C473K1RAC3124
Numer produktu DigiKey
399-C1206C473K1RAC3124TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C473K1RAC3124CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C473K1RAC3124DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C473K1RAC3124
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)