C1206C473JARECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.047 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C473JARECAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206C473JARECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C473JARECAUTO
Opis
CAP CER 1206 47NF 250V X7R 5%
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C473JARECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)