C1206C473J1HACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C473J1HACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C473J1HACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C473J1HACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C473J1HACTU
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X8R 1206
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C473J1HACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)