C1206C472JAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-11908-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-11908-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-11908-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C472JAGACAUTO
Opis
CAP CER 4700PF 250V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C472JAGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)