C1206C393K5RAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
Stackpole Electronics Inc
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.039 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C393K5RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C393K5RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C393K5RAC7210
Opis
CAP CER 0.039UF 50V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C393K5RAC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)