C1206C392JAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-11907-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-11907-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-11907-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C392JAGACAUTO
Opis
CAP CER 3900PF 250V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3900 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C392JAGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)