C1206C360M8HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206C360M8HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C360M8HACAUTO
Opis
CAP CER 1206 36PF 10V ULTRA STAB
Szczegółowy opis
36 pF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C360M8HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)