C1206C333KMRECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.033 µF ±10% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C333KMRECAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206C333KMRECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C333KMRECAUTO
Opis
CAP CER 1206 33NF 63V X7R 10%
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C333KMRECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)