C1206C333J5RACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.033 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C333J5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C333J5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C333J5RACAUTO
Opis
CAP CER 0.033UF 50V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C333J5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)