C1206C332K1RACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C332K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C332K1RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C332K1RACAUTO
Opis
CAP CER 1206
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C332K1RACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)