C1206C332JFRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C332JFRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C332JFRACTU
Opis
CAP CER 1206
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C332JFRACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,069" (1,75mm)