C1206C332JBGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-12252-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-12252-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-12252-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C332JBGACAUTO
Opis
CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C332JBGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)