C1206C300M8HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206C300M8HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C300M8HACAUTO
Opis
CAP CER 1206 30PF 10V ULTRA STAB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 pF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X8R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C300M8HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)