C1206C273J5RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 3 109
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.027 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C273J5RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C273J5RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C273J5RALTU
Opis
CAP CER 0.027UF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C273J5RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)