C1206C271JBGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-15849-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15849-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15849-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C271JBGACAUTO
Opis
CAP CER 270PF 630V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C271JBGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,069" (1,75mm)