C1206C271JAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C271JAGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C271JAGACAUTO
Opis
CAP CER 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C271JAGACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)