C1206C225M3RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C225M3RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C225M3RAC7210
Opis
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C225M3RAC7210 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)