C1206C225K5RAC3123
Numer produktu DigiKey
399-C1206C225K5RAC3123TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C225K5RAC3123
Opis
2.20UF 50.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)