C1206C225K3NACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C225K3NACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C225K3NACAUTO
Opis
CAP CER 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X8L 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C225K3NACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)