C1206C224K3RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C224K3RECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C224K3RECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C224K3RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C224K3RECAUTO
Opis
CAP CER 1206 220NF 25V X7R 10%
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C224K3RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)