C1206C224J5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C224J5RECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C224J5RECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C224J5RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C224J5RECAUTO
Opis
CAP CER 1206 220NF 50V X7R 5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C224J5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)