C1206C223KMGEC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.022 µF ±10% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C223KMGEC7210
Numer produktu DigiKey
C1206C223KMGEC7210-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C223KMGEC7210
Opis
CAP CER 1206 22NF 63V C0G 10%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C223KMGEC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)