C1206C223KDRAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 8 439
KEMET
W magazynie: 28 224
Arkusz danych
0.022 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C223KDRAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C223KDRAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C223KDRAC7210
Opis
CAP CER 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C223KDRAC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)