C1206C223K1RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 7 520
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C223K1RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C223K1RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C223K1RALTU
Opis
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C223K1RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)