C1206C222K2RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C222K2RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C222K2RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C222K2RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C222K2RACAUTO
Opis
CAP CER 2200PF 200V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C222K2RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)