C1206C221J2GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C221J2GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C221J2GACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C221J2GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C221J2GACAUTO
Opis
CAP CER 1206
Szczegółowy opis
220 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C221J2GACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)