C1206C220JBGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16685-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16685-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16685-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C220JBGACAUTO
Opis
CAP CER 1206 22PF 630V C0G 5%
Szczegółowy opis
22 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C220JBGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)