C1206C154K1RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
W magazynie: 47
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.15 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C154K1RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206C154K1RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C154K1RECAUTO
Opis
CAP CER 1206 150NF 100V X7R
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C154K1RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,069" (1,75mm)